LT Business - шаблон joomla Оригами

Про компанію

 

Компанія «Конві Прінт» працює у галузі поліграфії з 2001 року. За всі ці роки праці ми отримали довіру сотень клієнтів як надійний партнер у царині поліграфії.

«Конві Прінт» — це типографія повного виробничого циклу. Ми готові запропонувати Вам послуги дизайну та додрукарської підготовки, оперативний цифровий друк, традиційний офсетний друк, а також майже всі види післядрукарської обробки. 
Наша типографія виробляє практично всі види поліграфічної продукції, починаючи з візиток та листівок і закінчуючи складними та нестандартними друкованими виробами, котрі з гордістю можемо назвати витворами поліграфічного мистецтва. Ми готові втілити у життя всі найсміливіші та найоригінальніші Ваші ідеї.

Як лідери галузі, ми постійно удосконалюємо та збільшуємо асортимент продукції, яку виготовляємо, використовуємо найсучасніші технології виробництва та приділяємо багато уваги контролю якості.

У нашій типографії чітко опрацьовані всі етапи виробничого процесу:
- Додрукарська підготовка (дизайн, верстка, корекція кольорів);
- Офсетний та цифровий друк;
- Післядрукарські роботи (від порізки, фальцювання, УФ-лакування, ламінації, висікання, тиснення, конгреву, брошурування, палітурних робіт і до специфічних ручних робіт);
- Пакування та доставка готової продукції.

За час своєї діяльності компанія "Конві Прінт" зібрала великий колектив справжніх професіоналів, які мають значний досвід зі створення різноманітної поліграфічної продукції. Потужна виробнича база в поєднанні з професійними навичками наших працівників дозволяють отримувати продукт найвищої якості.

Наші переваги

Співпраця з нами - вдалий вибір, тому що нашими принципами є:

  • Висока якість: для виготовлення нашої продукції ми використовуємо матеріали найвищої якості зарубіжного та вітчизняного виробництва, на всіх етапах створення задіюються висококваліфіковані фахівці. Адже для нашої компанії головне - це позитивний імідж, побудований на довірі до нашої роботи.
  • Ринкова ціна: ми пропонуємо високоякісну продукцію, а також послуги з її розробки (такі як дизайн, макетування, верстка і т.д.) за конкурентоспроможними цінами. Співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевнені в найбільш оптимальному співвідношенні «ціна-якість», включаючи як економ-, та і ексклюзивні варіанти продукції.
  • Дотримання обумовлених термінів: пунктуальність є однією з наших головних цінностей, на яких будуються партнерські відносини із замовниками. Тому, приймаючи замовлення, ми чітко обговорюємо терміни його виконання і неухильно їх дотримуємося. За бажанням замовника ми можемо варіювати терміни в діапазоні, необхідному нашому партнеру.
  • Оперативний супровід замовлення: в процесі виготовлення продукції за бажанням замовника ми готові оперативно внести необхідні корективи - розробити креативні ідеї для реалізації проекту, змінити дизайн, призвести літературне редагування, узгодити макет, і навіть організувати доставку продукції в іншу країну! При цьому наші фахівці у випадку зайнятості партнера готові провести всі необхідні обговорення і узгодження з виконання замовлення прямо в офісі партнера.

Ми хочемо будувати серйозні партнерські відносини, тому бажання замовника, помножене на наш професіоналізм і якість використовуваних матеріалів, є найкращим результатом нашої роботи. Адже постійна плідна співпраця призводить до тривалих партнерських відносин.

Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що замовлення буде ретельно розроблене і погоджене, виконано якісно і у встановлений термін. При цьому якість безсумнівно вища, ніж ціна.

Пріоритетами в роботі для нас є реалізація побажань клієнта і високий рівень виконуваних робіт. Для досягнення цієї мети ми готові розробити проект або макет, узгодити його дизайн, створити друковану продукцію на сучасному високотехнологічному обладнанні. Також у разі необхідності ми надаємо послуги з супроводу замовлення, наприклад літературне і дизайнерське редагування, доставку та інше.